Příběh Stamíkovy rodiny v čase

      Lehká obtížnost

Máte rádi výlety za přírodou a dobrodružstvím? Připravili jsme pro Vás a Vaše děti speciální trasu po stopách místních bytostí a hlavních hrdinů z unikátní hotelové pohádky Čtení do ouška. Kartička, kterou získáte v Dětském světě Wellness hotelu Vista nebo na zákaznickém centru Marcelka, Vás provede nejzajímavějšími místy v okolí, a po splnění všech jednoduchých úkolů Vás čeká odměna.

Úkoly

 

Mamutík

Už jste někdy jeli v “chobogánu”? Je uvnitř obřího mamuta v rohu Mamutíkova zážitkového parku. To je ale obr, co? Otázku naleznete právě zde.
 

Víla Mateřídouška

Nejen zvířátka a bylinky. Miluji také šifry. Najdete a rozluštíte moji nejoblíbenější šifru, která se nachází na palouku se skluzavkou u hotelu Vista?
 

Velký Man

Na svých cestách si rád prozpěvuju. Venku kolem Stamichmanovy štoly se schovávají 4 obrázky. Poznáte podle nich, jaká je moje nejoblíbenější písnička?
 

Děd Perun

Vítám vás v oblacích, v mém království. Na vrcholku Stezky v oblacích najdete dřevěnou cedulku s hádankou. Zvládnete ji uhodnout?
 

Víla Marahwa

Kolem to bublá a voní lesem. Vítejte u Mléčného pramene. Dokážete splnit úkol na tomto oblíbeném místě?
 

Stamík

Na mé stezce, vedoucí od hotelu k areálu U Slona, je plno zajímavých úkolů. Cestou najdete i několik krásných dřevěných soch. Viděli jste všechny? Kolik jich bylo?